Her şeyin elektronik ortamda yapılması demek masraflarınızı azaltmak demektir. Kırtasiye araçlarınızın (kağıt faturalara, çeşitli ebatlardaki zarflara) aylık masraf listesinden çıktığını gördüğünüzde kendinizi kuş kadar hafiflemiş hissedeceksiniz. Masraflardan kurtulmanın yanı sıra artık çek, fatura veya makbuz kaybetmekten endişe duymanıza gerek kalmayacak. Tultrack sayesinde, siz ve çalışanlarınız muhasebe kayıtlarınıza erişebilmek için tüm gün ofiste olmanıza gerek kalmaz.

Size her yerden bilgisayar ve telefonunuzdan erişme kolaylığı sağlar. Tultrack sizin ve çalışanlarınızın teknolojik gelişmelere karşı daha ilgili olmanızı sağlayacak, sürekli değişen ve yenilenen iş dünyasında avantajlı olmak istiyorsanız Tultrack ile rakiplerinizin gerisinde kalmayacaksınız. İçeriğinde bulunan farklı özelliklerle üretim kapasitesi ve verimliliği arttırmanıza yardımcı olur. Düzenli ödemeniz varsa bunu kolaylıkla otomatik hale getirebilir, her seferinde aynı işlemleri tekrarlamaktan kurtulur, zamandan ve paradan tasarruf edersiniz. Geleceğe dair planlarınızda esnek ve ivedi değişiklikleri yapma ihtiyacı duyan şirketler ve küçük işletmeler Tultrack ile finansal durumlarını ve muhasebe verilerini istedikleri yerde değiştirebiliyorlar. Eski usul muhasebe tekniklerinin hala bir çok şirkette kullanıldığı e-fatura yerine kağıt fatura, banka havalesi yerine çek gönderdiği bir gerçek. Neyse ki Tultrack ile teknolojiyle ön muhasebe arasındaki arayı kapatacaksınız.

TulTrack Online Ön Muhasebe Programı ile neler yapabilirsiniz?

  • Müşteri ve tedarikçilerinizi bakiye durumuna göre arayın, borç ve alacak durumlarını kontrol edin, işlem geçmişine ve cari ekstresine erişin, içeri aktarın.
  • Tüm kasa ve banka hesaplarınızı kontrol altına altın, çek ve senetlerinizin takibini yapın.
  • Kolayca fatura oluşturun ve takip edin. Vadesi gelen veya geçen faturalara hemen erişin.
  • Mal ve hizmetlerinizin takibini yapın, stok giriş ve çıkışlarını detaylı inceleyin. Hangi depomda ne kadar stok miktarım var sorularına hemen cevap bulun.
  • Kağıt fatura maliyetlerinden, kargolama ve kargoda kaybolma dertlerinden, fiziki olarak fatura saklamanın iş yükünden ve maliyetinden kurtulun.
  • İşletmenize ait tüm gelir ve giderlerinizi özet halinde görüntüleyin. Tahsilatlarınızı ve ödemelerinizi pratik şekilde izleyin.
  • Müşterilerinizden online olarak tahsilat alın. Tahsilat süreçlerinizi hızlandırın. POS cihazlarına ihtiyaç duymadan kredi kartı ile ödeme alın.
  • İşletmeniz bünyesinde çalışan personellerin maaş ödemelerini, avans işlemlerini kayıt altında tutabilirsiniz.
  • Fatura ödeme ve tahsilatları, çek ve senet takibi, müşteriye özel hatırlatmalardan anında haberdar olun.
  • Satışlar raporu, Gelir-Gider raporu, KDV raporu, Nakit Akış raporu ve dahası sayesinde karar almak daha kolay.