Zengin Özellikler

TulTrack online ön muhasebe programının sunuduğu kolaylık ve avantajlardan hemen yararlanın. Zamandan tasarruf edin, işlerinizi kolayca yönetin..

Özellikler

TulTrack online ön muhasebe programının sunuduğu kolaylık ve avantajlardan hemen yararlanın. Zamandan tasarruf edin, işlerinizi kolayca yönetin.

Fatura Takibi

  1. TulTrack ile kolayca fatura oluşturun ve yazdırın.
  2. Faturalarına hatırlatma ve alarmlar ekleyin. Bu sayede faturalarınıza ait ödeme ve tahsilatları kaçırmayın.
  3. TulTrack ile e-dönüşüm hizmetlerinden avantajlı olarak yararlanın. E-Fatura, E-Arşiv fatura kolaylıklarından hemen faydalanın.
TulTrack Online Ön Muhasebe - Fatura Takip Programı

Müşteri ve Tedarikçi Yönetimi

Müşteri ve tedarikçilerinizi bakiye durumuna göre arayın, işlem geçmişine ve cari ekstresine erişin, içeri aktarın.Müşteri veya tedarikçinize kolayca ödeme, tahsilat, fatura, hatırlatma, mutabakat işlemlerinizi gerçekleştirin.

Gelir ve Gider Takibi

Kasa ve banka hesaplarınıza ait giriş ve çıkış işlemlerini kolayca görüntüleyin. İşletmenize ait giderleri kategorilendirerek raporlar alın. Nakit akış tablosu ile önünüzü görerek büyüyün.

Depo ve Stok Yönetimi

Hangi depomda ne kadar stok miktarım var sorularına hemen cevap bulun. Stoklarınızın mevcut miktarlarını öğrenin. Stok hareketlerini detaylı inceleyin. Kritik miktara düşen stoklarınızdan anında haberdar olun. Satışları kaçırmayın.

Raporlar

İhtiyacınız olan tüm raporlar elinizin altında! Satışlar raporu, Gelir-Gider raporu, Hareketler raporu, KDV raporu, Nakit Akış raporu ve daha fazla raporlar sayesinde karar almak daha kolay.