Cari Hesap Takibi - TulTrack Online Ön Muhasebe Programı

Müşteri ve Tedarikçiler (Cari Hesap Takibi)

Müşteri ve tedarikçilerinizi bakiye durumuna göre arayın, işlem geçmişine ve cari ekstresine erişin, içeri aktarın. Müşteri veya tedarikçinize kolayca ödeme, tahsilat, fatura, hatırlatma, mutabakat işlemlerinizi gerçekleştirin.

Ön Muhasebe

İşlem Hareketleri

Müşteri ve tedarikçilerinizin işlem hareketlerine kolaylıkla erşebilir, fatura, ödeme, tahsilat geçmişlerini hızlıca görüntüleyebilirsiniz.

Cariye Özel Hatırlatma

Müşteri ve tedarikçilerinize özel hatırlatmalar oluşturabilirsiniz. Hatırlatmalar sayesinde zamanında işlemler yaparak işlerinizi kolaylaştırın.

Çek & Senet , Nakit Girişi

Müşteri ve tedarikçilerinizden çek, senet , nakit şeçenekleriyle tahsilat yapabilir aynı zamanda carilerinize ödeme yapabilirsiniz.

E-Posta ile Fatura Paylaşımı

Müşteri ve tedarikçinize ait fatura, teklif, fiş, irsaliye, proforma fatura gibi belgeleri e-posta ile paylaşın, kolay mutabakat sağlayın.

Ekstre ve Mutabakat Mektubu

Müşteri ve tedarikçilerinizin ekstrelerine hızlıca gözatın veya indirin. Mutabakat mektubu oluşturun, paylaşın, iletişimi kuvvetlendirin.

Toplu İçeri Aktarma

Müşteri ve tedarikçilerinizi hemen TulTrack Online Ön Muhasebe programına aktarın. Vakit kaybetmeden yönetmeye başlayın.