Sıkça Sorulan Sorular - TulTrack Online Ön Muhasebe Programı

Sıkça Sorulan Sorular

TulTrack Online Ön Muhasebe Programını ücretsiz deneyebilir miyim?

TulTrack Online Ön Muhasebe Programını denemeniz için kredi kartı bilgisi istemiyoruz. Ücretsiz 30 gün boyunca deneyebilir, memnun kalırsanız abone olabilirsiniz.

Deneme süresi boyunca girdiğim veriler, deneme süresi sona erdiğinde silinecek mi?

30 gün boyunca kullandığınız veriler siz istemedikten sonra silinmeyecektir. Abonelik satın aldıktan sonra verilerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Eğer deneme süresi boyunca girdiğiniz verileri silmek isterseniz AYARLAR > İŞLETME BİLGİLERİ sayfasından VERİLERİMİ SİL butonuna tıklayarak verilerinizi temizleyebilirsiniz.

Başka bir program kullanıyorum. Verilerimi nasıl içeri aktarırım?

Uygulamamız içerisinde yer alan hızlı aktarım şablonlarını kullanarak müşteri, tedarikçi ve ürünlerinizi kolayca içeri aktarabilirsiniz. İsterseniz içeri aktarma şablonlarımızı doldurarak destek@tultrack.com mail adresine mail atın, ücretsiz biz içeri aktaralım.

TulTrack Online Ön Muhasebe Programını kullanmak için özel bir eğitim almam gerekiyor mu?

TulTrack Online Ön Muhasebe Programı, kullanıcı dostu arayüzü ve basit bir uygulama olduğu için eğitime ihtiyaç duymadan kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak ihtiyaç durumunda Kullanım Videolarından ve Kullanım Rehberinden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca her türlü sorun ve görüşünüz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TulTrack Online Ön Muhasebe Programını kaç kişi kullanabilir?

TulTrack Ön Muhasebe Programında kullanıcı sınırlaması yoktur. Dilediğiniz kadar kullanıcı ekleyebilir, verdiğiniz yetkiler dahilinde kullanıcılarınıza sistemi kullandırmaya başlayabilirsiniz.

Benim için güvenlik her zaman önemlidir, bunu nasıl sağlıyorsunuz?

Güvenliğiniz bizim için de önemlidir. Bu yüzden Microsoft teknolojisi olan bulut tabanlı Azure sunucuları ile güvenliğiniz sağlanmaktadır.

Ayrıca 256 bit SSL sertifika sayesinde veri alış-verişiniz de güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

Verilerimin kaybolma riski var mıdır? Verilerimi yedeklemem gerekiyor mu?

Verilerinizin kaybolması söz konusu değildir. Tüm verileriniz Microsoft Azure sunucularında kayıt altına alınır ve siz zaman harcamadan otomatik olarak yedeklenir.

Aboneliğimi sonlandırmak istediğimde verilerim kaybolacak mı?

Hayır. Aboneliğinizi herhangi bir sebepten sonlandırmak istemeniz durumunda verilerinizi dışarıya aktarıp tekrar kullanılabilir durumda saklayabilirsiniz.

TulTrack Online Ön Muhasebe Programına Geçmek Çok Kolay!

Müşteri, tedarikçilerinizi ve ürünlerinizi kolayca içeri aktarın. Hemen müşterilerinizi faturalandırmaya başlayın. İçeri aktarma formlarını kullanarak hızlıca TulTrack'e geçiş yapın.
Ücretsiz Kayıt Ol
Kolay ve sade arayüzü sayesinde hemen kayıt olun. TulTrack avantajlarında ve esnekliğinden faydalanmaya başlayın. Eğitime ihtiyaç duymadan ekibinizle birlikte kullanmaya başlayın.
Hızlı Müşteri ve Ürün Aktarımı
Uygulamamız içerisinde yer alan hızlı içeri aktarım şablonlarını kullanarak müşteri ve ürünlerinizi kolayca içeri aktarın. İsterseniz şablonumuzu doldurarak destek@tultrack.com mail adresine mail atın ücretsiz olarak biz içeri aktaralım.
E-Fatura Entegrasyonu
E-Faturaya geçerek tek tıkla müşterinizi faturalandırın ve iletin. E-faturaya geçiş sürecinizde profesyonel ekibimiz ile ücretsiz destek ve danışmanlık veriyoruz. TulTrack ile dijitalleşmek çok kolay.