Ön muhasebe nedir? kısaca tanımlayalım. Şirketinizin banka işlemlerini, gelir/giderini, çek/senet, fatura ve irsaliyelerinizin takibine ve dosyalanması gibi işletmenizin finansal durumunu ve faaliyet sonuçlarını analiz etme sanatıdır.

Şirketinizin ön muhasebe kayıtlarını elle tutmak, fatura ve irsaliyelerinizi elle kesmek, dosyalamak, stoklarınızı elle saymak ve bunlar için hesap ve stok defterleri tutmak düzensiz çalışma ve zaman kaybına yol açacaktır. Daha da önemlisi bu  işlemlerinizin sıfır hatasız olması gerekir. Yanlış bir rakam ile şirketinizi zarara uğratabilir, yanlış bir harf ile müşteriniz tarafından amatör işletme olarak anılabilirsiniz. 

Sizi bütün bu olumsuzluklardan kurtaracak Tultrack Ön Muhasebe Programı ile işlemlerinizi istediğiniz yerden bilgisayar veya mobil cihazlarınızdan zaman kaybetmeden kolayca yapabilirsiniz. Bir kaç saniye içerisinde bankanıza yatırılan veya bankadan çekilen paralarınızı, ödenen çeklerinizi, yapılan veya gelen havalelerinizi takip edebilirsiniz.Cari hesaplarınızı kolayca açabilir, borç alacak kayıtlarınızı inceleyebilirsiniz.

Fatura ve irsaliyelerinizi elle kesmek yerine Tultrack ile istediğiniz yerden, gerekli alanları sizin için otomatik doldurarak kolayca faturalarınızı kesebilirsiniz.

İşlemlerinizi karmaşık stok defterine gerek kalmadan bir kaç tıklamayla bir malın hangi depoda nerede kaç adet kaldığının belirlenmesi, hangi tarihler arasında hangi stoktan ne kadar giriş-çıkış olduğu yada stoğunuzun ne kadar kaldığını öğrenmek istediğinizde Tultrack ile bu bilgilere kısa sürede erişebileceksiniz. Şirketinizin günlük haftalık ve aylık raporlarını hızlıca hazırlar, analiz eder kar ve  zararını kolayca inceleyebilirsiniz. Üstelik sade arayüzü ile hem ön muhasebe çalışanınız hem de siz kolaylıkla kullanabilir, 7/24 teknik destek ile çözümlerinize kolayca ulaşabilirsiniz. 

TulTrack Online Ön Muhasebe Programı ile neler yapabilirsiniz?

  • Müşteri ve tedarikçilerinizi bakiye durumuna göre arayın, borç ve alacak durumlarını kontrol edin, işlem geçmişine ve cari ekstresine erişin, içeri aktarın.
  • Tüm kasa ve banka hesaplarınızı kontrol altına altın, çek ve senetlerinizin takibini yapın.
  • Kolayca fatura oluşturun ve takip edin. Vadesi gelen veya geçen faturalara hemen erişin.
  • Mal ve hizmetlerinizin takibini yapın, stok giriş ve çıkışlarını detaylı inceleyin. Hangi depomda ne kadar stok miktarım var sorularına hemen cevap bulun.
  • Kağıt fatura maliyetlerinden, kargolama ve kargoda kaybolma dertlerinden, fiziki olarak fatura saklamanın iş yükünden ve maliyetinden kurtulun.
  • İşletmenize ait tüm gelir ve giderlerinizi özet halinde görüntüleyin. Tahsilatlarınızı ve ödemelerinizi pratik şekilde izleyin.
  • Müşterilerinizden online olarak tahsilat alın. Tahsilat süreçlerinizi hızlandırın. POS cihazlarına ihtiyaç duymadan kredi kartı ile ödeme alın.
  • İşletmeniz bünyesinde çalışan personellerin maaş ödemelerini, avans işlemlerini kayıt altında tutabilirsiniz.
  • Fatura ödeme ve tahsilatları, çek ve senet takibi, müşteriye özel hatırlatmalardan anında haberdar olun.
  • Satışlar raporu, Gelir-Gider raporu, KDV raporu, Nakit Akış raporu ve dahası sayesinde karar almak daha kolay.